8 000 ₴
6 999 ₴
Комплект кухонних меблів скляний стіл та 4 крісла
Комплекти кухонних меблів: стіл та 4 стільці. Абсолютно нові, заводська упаковка, у розібраному вигляді. В наявності у двох кольорах: чорний та білий. Скляний стіл із чотирма металевими стільцями з екошкіри, що робить цей комплект особливою комбінацією. Проста елегантність цього набору зробить повсякденні вечері особливими. Цей обідній набір забезпечує надзвичайну стабільність та тривалий термін служби. Це відмінний вибір для вашої їдальні або кухні.
РОЗМІРИ СТОЛА:
РОЗМІРИ СТІЛЕЦЯ:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Стіл обідній | 1 шт. |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Крісло | 4 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | скло прозоре |
| Опори столу | метал |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Габаритні розміри стільця | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 970 мм |