20 000 ₴
15 999 ₴
Садова гойдалка – незамінний атрибут для неспішного відпочинку за містом. Погойдуючись на зручному підвісному дивані приємно насолоджуватися красою природи або просто мріяти. Гойдалка виконана з міцних зносостійких матеріалів, що підходять для використання на вулиці. Витончений чорний каркас доповнений текстильними елементами, що налаштовують на відпочинок і надають моделі затишний вигляд.
Область застосування: Гойдалки призначені для облаштування зони відпочинку на дачі та у дворі заміського будинку. Лаконічна модель у нейтральному бежевому кольорі чудово вписується в садовий ландшафт, прикрашає присадибну ділянку чи веранду.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип гойдалки | 3-х місний розкладний |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Основа сидіння | поліпропіленова тканина |
| Опора | 4 ніжки |
| Діаметр несучої труби | 55 мм |
| Наповнювач м'яких елементів | СимТекс |
| Обивний матеріал | Поліестерова тканина |
| Матеріал навісу | тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 300 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Комплектація | |
| Антимоскітна сітка | Так |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 2550 мм |
| Глибина | 1710 мм |
| Висота | 2300 мм |