

2 000 ₴
1 399 ₴
Садова гойдалка JUST підвісна з подушкою Grey
Підвісна гойдалка-гамак Jumi - це безпечне та довговічне сидіння, призначене для використання всередині та зовні. Вона виготовлена з міцного матеріалу, тому можна зручно підвісити її на дерево, на гойдалку або на гачок, прикріплений до стелі.
Стілець-гамак ідеально підходить для установки в приміщенні та в саду на відкритому повітрі. Виріб виготовлено з міцних матеріалів і може витримувати навантаження до 150 кг., підходить для використання дітям та дорослим.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Just |
| Країна виробник | Польща |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Комплектація навісом | Ні |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Обивний матеріал | Поліестерова тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 610 мм |
| Висота | 135 мм |
| Вага | 3 кг |