Садова гойдалка KONTRAST Grey
Чудова гойдалка-гніздечко зі спинкою. Звісно, відпочинок вдома чи на природі сподобається кожному. Ідеальний аксесуар, який додасть шарму вашому інтер'єру. Має міцні, довговічні троси. Легко збирається. Чудовий спосіб відпочинку всією родиною. Високоякісні матеріали забезпечують комфорт використання та довговічність конструкції.
Характеристики:
| Габаритні розміри гойдалки | |
|---|---|
| Вага | 3 кг |
| Висота | 135 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Глибина | 610 мм |
| Основні | |
| Виробник | Kontrast |
| Країна виробник | Польща |
| Максимально допустиме навантаження | 300 кг |
| Обивний матеріал | Поліпропіленова тканина |
| Тип гойдалки | 2-х місцева не розкладне |
| Комплектація навісом | Ні |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 110 мм |
| Глибина сидіння | 60 мм |
| Ширина спинки | 80 мм |
| Висота спинки | 49 мм |