
6 000 ₴
Німецький масляний обігрівач Qilive 1500W
Бажаєте опалювати свій будинок без надмірного споживання енергії?
Електричний масляний обігрівач призначений для обігріву житлових, підсобних, офісних приміщень, гаражів тощо. Олія всередині ребер радіатора дуже довго утримує тепло, завдяки чому ми забезпечуємо стабільну температуру і її правильний розподіл навіть після вимикання обігрівача.
✅ Ефективне опалення
Потужність 1500 Вт та 7 маслонаповнених ребер дозволять швидко та ефективно обігріти приміщення до 35 м³, в якому він знаходиться. Він не випромінює ні світла, ні звуку, що робить його ідеальним для зимових ночей.
✅ Керамічний нагрівальний елемент
Порівняно з іншими типами нагрівальних елементів, керамічні нагрівачі є найбільш енергоефективними та економічними. Невеликі витрати енергії на підтримку комфортної температури роблять керамічні нагрівачі набагато економічнішими за інші системи обігріву.
✅ Термостат
Коли в приміщенні досягається температура, вказана на термостаті, обігрівач залишається в режимі очікування. Він перезапуститься, коли температура впаде.
✅ Захист від перегріву
Спіть спокійно поки обігрівач подбає про комфортну температуру у вашому будинку
✅ Мобільний
Поворотні колеса забезпечують легке та безпечне переміщення пристрою з кімнати до кімнати.
✅ Автоматичне вимкнення при перекиданні пристрою
Технічні характеристики:
⚡ Максимальна потужність нагріву: 1500 Вт
⚡ Максимальний розмір приміщення: 35 м³
⚡ Ширина: 125 мм
⚡ Висота: 585 мм
⚡ Довжина: 370 мм
⚡ Кількість рівнів нагріву: 3
⚡ Кількість нагрівальних ребер: 7
⚡ Регульований термостат: Так
⚡ Індикатор роботи: Так
⚡ Захист від перегріву: Так
⚡ Довжина шнура: 152 см
Офіційна гарантія від виробника 24 місяці!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qilive |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Кількість секцій | 7 шт. |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Час нагрівання до потрібної температури | 20 хв |
| Таймер | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підтримання температури | Так |
| Камінний ефект | Ні |
| Захист від замерзання | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Датчик перекидання | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Ручка для перенесення | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 585 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Вага | 7 кг |