5 000 ₴
3 199 ₴
Піч опалювальна (буржуйка) для дров – компактна металева конструкція, призначена для внутрішнього обігріву приміщень.
Буржуйка - компактна та потужна піч, призначена для обігріву приміщення та приготування їжі.
✅На відміну від більш дешевих аналогів корпус зроблений з гарячекатаної сталі товщиною 3.5 мм, що забезпечує довговічність конструкції та тривале утримання тепла після нагрівання.
✅Розрахункова площа обігріву становить до 30 м2 (при висоті стелі до 3 м), потужність нагріву можна регулювати кількістю палива та відкриттям піддувалу, що збільшує тепловіддачу при мінімальній кількості паливних елементів.
✅Таким чином піч можна пристосувати до приміщення будь-якої площі.
✅Наявність ніжок дозволяє збільшити ефективну площу розсіювання тепла, адже повітря контактує з корпусом буржуйки не лише з боків та зверху, але й знизу.
✅Оптимальні розміри вікна завантаження палива та вікна вивантаження відходів дозволяють зручно та без додаткових зусиль додавати нові паливні елементи та прибирати попіл із буржуйки.
✅Також для зручнішого прибирання попелу та залишків продуктів згоряння передбачена можливість зняття решітки на викладені паливні елементи.
✅Для зручного та безпечного використання обидва вікна оснащені дверцятами із замками.
✅Вихідна труба має діаметр 89 мм, що дозволяє підключити до печі будь-яку трубу (з нержавіючої сталі, оцинковки, звичайної сталі тощо) для відведення диму та продуктів згоряння.
✅Приготування їжі. Готуйте улюблені блюда на справжньому вогні. Буржуйка має велику конфорку зі знімними ланцюгами різного діаметру під посуд різного розміру.
✅Поки пекти приміщення можна одночасно готувати страви та напої, завдяки чому паливо витрачається більш економно.
✅Оптимальні розміри та вага дозволяють легко переносити піч між приміщеннями або перевозити в авто.
Технічні характеристики:
Комплектація: Пекти, змінні колосникові грати
Додаткові характеристики печі на твердому паливі:
Рекомендація: Температура пічних газів повинна забезпечувати достатній резерв тяги, але для цього потрібно грамотно розмістити оголовок димової труби. Він не повинен потрапляти до зон підвищеного тиску. Оптимальне розташування головка труби – вище ковзана на даху.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 6 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Об'єм камери згоряння | 45 л |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Матеріал топки | Сталь |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Виносна топка | Да |
| Площа обігрівання | 40 кв.м |
| Вид пального | Тверде |
| Тепломність печі | З великою теплоємністю |
| Топки Топки Товщина матеріалу | 3.5 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Діаметр димоходу | 90 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |