Електричний конвектор Selecline 91652 2000 Вт
Ви хочете обігріти свій будинок, не використовуючи надто багато енергії?
Бренд Selecline пропонує обігрівач-конвектор потужністю 2000 Вт, який ідеально впишеться у ваш інтер'єр, не займаючи зайвого місця. Елегантний білий корпус та міцна конструкція дозволяють радіатору швидко нагріти приміщення до потрібної температури без увімкнення системи опалення.
Легко використовувати
Скористайтеся перевагами регульованого термостату з 3 рівнями нагрівання, щоб краще контролювати температуру всередині.
Комфорт опалення
Радіатор можна з успіхом використовувати в кабінеті, вітальні чи спальні площею до 20 м2.
Безпека
Для зручності використання обігрівач має ручку для перенесення, захист від перегріву та захист від перекидання.
Технічні характеристики:
Домінуючий колір: Білий
Максимальна потужність: 2000 Вт
Ручка для перенесення: Так
Захист від перегріву: Так
Регульований термостат: Так
Тип управління: Ручка
Кількість рівнів потужності: 3
Ширина виробу: 53 см
Висота виробу: 38 см.
Глибина виробу: 20 см
Тип: конвектор
Безпека: захист від перегріву
Термостат: механічний
Стан: Новий
Модель: 91652
Торгова марка: Селеклайн
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Selecline |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від замерзання | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 38 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Глибина | 20 мм |