

5 000 ₴
Німецький масляний обігрівач Volteno VO0273 2000 Вт
✅ Ефективне опалення
Потужність 2000 Вт та 9 маслонаповнених ребер дозволять швидко та ефективно обігріти приміщення, в якому він знаходиться. Він не випромінює ні світла, ні звуку, що робить його ідеальним для зимових ночей.
✅ Термостат
Коли в приміщенні досягається температура, вказана на термостаті, обігрівач залишається в режимі очікування. Він перезапуститься, коли температура впаде.
✅ Мобільний
Поворотні колеса забезпечують легке та безпечне переміщення пристрою з кімнати до кімнати.
Технічні характеристики :
⚡ Виконавець: Volteno
⚡ Максимальна потужність нагріву: 2000 Вт
⚡ Максимальний розмір приміщення: 30 м³
⚡ Ширина: 240 мм
⚡ Висота: 550 мм
⚡ Глибина: 410 мм
⚡ Кількість рівнів нагріву: 3
⚡ Кількість нагрівальних ребер: 9
⚡ Регульований термостат: Так
⚡ Індикатор роботи: Так
⚡ Захист від перегріву: Так
ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ 12 МІСЯЦІВ!
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Виробник | Volteno |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість секцій | 9 шт. |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Сірий |
| Відсік для шнура | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Коліщата | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Захист від замерзання | Так |