
4 000 ₴
Німецький масляний обігрівач Volteno VO0827 1500 Вт
Бажаєте опалювати свій будинок без надмірного споживання енергії?
✅ Ефективне опалення
Потужність 1500 Вт та 7 маслонаповнених ребер дозволять швидко та ефективно обігріти приміщення, в якому він знаходиться. Він не випромінює ні світла, ні звуку, що робить його ідеальним для зимових ночей.
✅ Термостат
Коли в приміщенні досягається температура, вказана на термостаті, обігрівач залишається в режимі очікування. Він перезапуститься, коли температура впаде.
✅ Мобільний
Поворотні колеса забезпечують легке та безпечне переміщення пристрою з кімнати до кімнати.
Технічні характеристики :
⚡ Виконавець: Volteno
⚡ Максимальна потужність нагріву: 1500 Вт
⚡ Максимальний розмір приміщення: 20 м³
⚡ Ширина: 140 мм
⚡ Висота: 560 мм
⚡ Глибина: 320 мм
⚡ Кількість рівнів нагріву: 3
⚡ Кількість нагрівальних ребер: 7
⚡ Регульований термостат: Так
⚡ Індикатор роботи: Так
⚡ Захист від перегріву: Так
Офіційна гарантія від виробника 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість секцій | 7 шт. |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 560 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Відсік для шнура | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Захист від перегріву | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Коліщата | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Захист від замерзання | Так |