
5 000 ₴
Масляний обігрівач Ravanson OH11 2500W
Бажаєте опалювати свій будинок без надмірного споживання енергії?
Електричний масляний обігрівач призначений для обігріву житлових, підсобних, офісних приміщень, гаражів тощо. Олія всередині ребер радіатора дуже довго утримує тепло, завдяки чому ми забезпечуємо стабільну температуру та її правильний розподіл навіть після вимкнення обігрівача.
✅ Ефективне опалення
Потужність 2500 Вт та 11 маслонаповнених ребер дозволять швидко та ефективно обігріти приміщення до 35 м³, в якому він знаходиться. Він не випромінює ні світла, ні звуку, що робить його ідеальним для зимових ночей.
✅ Керамічний нагрівальний елемент.
Порівняно з іншими типами нагрівальних елементів, керамічні нагрівачі є найбільш енергоефективними та економічними. Невеликі витрати енергії на підтримку комфортної температури роблять керамічні нагрівачі набагато економічнішими за інші системи обігріву.
✅ Термостат
Коли в приміщенні досягається температура, вказана на термостаті, обігрівач залишається в режимі очікування. Він перезапуститься, коли температура впаде.
✅ Захист від перегріву
Спіть спокійно поки обігрівач подбає про комфортну температуру у вашому будинку
✅ Мобільний
Поворотні колеса забезпечують легке та безпечне переміщення пристрою з кімнати до кімнати.
✅ Автоматичне вимкнення при перекиданні пристрою.
Технічні характеристики :
⚡ Максимальна потужність нагріву: 2500 Вт
⚡ Максимальний розмір приміщення: 35 м³
⚡ Ширина: 200 мм
⚡ Висота: 560 мм
⚡ Довжина: 540 мм
⚡ Кількість рівнів нагріву: 3 - 1000W, 1500W, 2500W
⚡ Кількість нагрівальних ребер: 11
⚡ Регульований термостат: Так
⚡ Індикатор роботи: Так
⚡ Захист від перегріву: Так
⚡ Довжина шнура: 100 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravanson |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Потужність обігріву | 2500 Вт |
| Кількість секцій | 11 шт. |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Час нагрівання до потрібної температури | 20 хв |
| Таймер | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підтримання температури | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Коліщата | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 560 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Вага | 10 кг |