Бензиновий генератор з інвертором, Pramac P3500 I/O
Компактний та невелика вага (в порівнянні з аналогами).Стартова система: Автозапуск
Оснащений двигуном OHV (Двигун з верхнім розташуванням клапанів, іноді званий двигуном з штовхачем, є поршневий двигун, клапани якого розташовані в головці блоку циліндрів над камерою згоряння), що забезпечує постійну потужність для різних застосувань.
Інверторна технологія – це стабільне живлення безпечної роботи чутливої електроніки.
Економічний режим автоматично регулює частоту обертання двигуна до оптимального рівня, забезпечуючи чудову економію палива та зниження шуму.
Двигун 3000 об/хв, 4-тактний, Stage V
Захист від: перевантаження, низького рівня олії, перегріву, короткого замикання. Панель керування IP44. Цифровий дисплей (лічильник мотогодин).
вказівник рівня палива, паливний фільтр
Панель керування має:
Цифровий дисплей показує:
Захисти:
Розетки: 2 побутові розетки 230 В [BS1363 (13A) IP44]
2 x USB Ports 5V 2A
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pramac |
| Країна виробник | Італія |
| Тип палива | Бензин |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальна потужність | 3 кВт |
| Максимальна потужність | 3.3 кВт |
| Повна потужність | 3500 кВА |
| Час безперервної роботи | 8 годин |
| Термін служби | 25 років |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 417 мм |
| Висота | 490 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Вага | 34 кг |