


9 000 ₴
Що потрібно знати про газовий нагрівач?
Особливості газового нагрівача 4200W 80 м2:
Офіційна гарантія на нагрівач 12 місяців!
| Технічні характеристики | |
|---|---|
| Споживана потужність | 4200 Вт |
| Потужність обігріву | 4200 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.5 кг |
| Висота | 760 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Ширина | 460.0 |
| Основні | |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Сталь покрита порошковою фарбою |
| Країна виробник | Польща |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Рекомендована площа приміщення | 80 кв.м |
| Призначення | Побутове |
| Безпека | Датчик загасання |
| Стан | Новий |
| Тип джерела енергії | Газовий |
| Гарантійний термін | 12 |