6 000 ₴
Avko GT02 118×61×82 см – Ігровий стіл 14-в-1 для всієї родини
Більярд, теніс, футбол, аерохокей і ще 10 ігор у компактному форматі для дітей і дорослих

Ігровий стіл Avko GT02 14 в 1 - більярд, настільний теніс, аерохокей та настільний футбол. Чудова розвага для всієї родини! Ігровий стіл 14-в-1 вимагає від гравців точності та концентрації.
Він стимулює просторову уяву та вчить спортивної конкуренції. Міцна та надійна конструкція.
На столі Avko GT02 14 в 1 можна грати в такі ігри: Настільний футбол, Більярд, Настільний теніс, Аерохокей, Баскетбол, Шахмати, Шашки, Нарди, Хрестики ноліки, Гральні карти, Міні керлінг, Метанння підков, Кільцекидання, Кеглі
ВМІСТ КОМПЛЕКТУ: м'ячі для настільного футболу - 3 шт., лічильники голів – 2 шт., футбольні ворота - 2шт, більярдні киї - 2 шт,, більярдні кулі - 1 комплект, трикутник більярдний - 1 шт, щітка для чищення тканини - 1шт, сітка для столу - 1шт, ракетки для настільного тенісу - 2 шт. тенісні м'ячі - 2шт, шайба аерохокею - 1 шт, Ключки аерохокею - 2 шт. Кількість гравців настільного футболу на ігровому полі: 2 х 11. Баскетбольне кільце - 1 шт, Баскетбольний м'яч з насосом - 1 комплект Комплект шахмат - 1 комплект, Комплект шашок - 1 комплект Гральні карти - 1 колода, Кості для гри в нарди - 1 комплект, Кеглі - 1 комплект, Хрестики ноліки - 1 комплект, Підкови і стійки - 1 комплект
ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ: Розміри столу: 118 х 61 х 82 см (Д/Ш/В) Розміри ігрового поля: 104 х 58 см. ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ: Розміри упаковки: 113 х 64 х 13,5 см (Д/Ш/В) Вага: 24 кг Стіл поставляється в розібраному вигляді для самостійного збирання (інструкція додається)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVKO |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Синій |
| Вид | Футбол |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал стільниці | МДФ |
| Призначення | Шанувальник |
| Пуф | True |
| Тумба | 1 шт. |
| Глибина столика | 40 см |
| Гарантійний термін | 12 |
| Тип установки дзеркала | настільна |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість опор | 4 (шт) |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 132 см |
| Тип установки консолі | підлогова |
| Тип меблів | туалетний столик |
| Комплектація дзеркалом | True |
| Тип упаковки | Велика картонна коробка |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Довжина столика | 75 см |
| Тип столу | Аматорський |
| Ширина дзеркала | 75 см |
| Висота дзеркала | 56 см |
| Мінімальна кількість учасників | 2 чол. |
| Кількість учасників | 2 |