Уелотренажер магнітний 7Fit Titan 3130 з виміром
пульсу

Характеристики комп'ютера:


| Основні | |
|---|---|
| Вага | 25 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Тип | Вертикальний |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Функции компьютера | Швидкість, Дистанція, Витрата калорій, Частота пульсу, Час |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Система навантаження | Магнітна |
| Вага маховика | 6 кг |