12 000 ₴
9 499 ₴
Садова гойдалка Garden + ПІДСТАКАНИКИ в ПОДАРУНОК чотиримісна з навісом, розкладне сидіння Зелена до 350 кг для відпочинку вдома велика - ідеальна пропозиція для всіх, хто мріє відпочити у затишку саду, присадибної ділянки чи тераси.

Гойдалка відрізняється високою якістю і міцною сталевою конструкцією. Для підвищення комфорту відпочинку наша гойдалка оснащена функцією регулювання дашком, що захистить користувача від сонячних променів навіть у найспекотнішу погоду. Сидіння кріпиться пружинами , його можна розкласти в положення лежачи , на кінцях є практичні підлокітники . Сталева рама з порошковим покриттям характеризується міцною структурою і стійкістю до погодних умов. По обидва боки від гойдалок ми знаходимо дуже корисні підставки для напоїв . До комплекту додаємо дві подушки , які зроблять Ваш відпочинок приємним.

Переваги нашої качелі:
- легка збірка та розбирання,
- міцна та стабільна сталева конструкція покрита порошковою оболонкою, яка забезпечує високу стійкість до погодних умов.
- пластикові ковпаки на кінцях ніжок гойдалки забезпечують стійкість всієї гойдалки і захищають поверхню від подряпин.
- багатоступеневе плавне регулювання сонцезахисного дашку.
Розміри гойдалки:
Ширина — 205 см
Висота — 170 см
Довжина — 110 см
Довжина сидіння — 165 см
Глибина сидіння — 52 см
Характеристики:
Дуже міцна конструкція зі сталевих труб
Діаметр труб: 48 / 38 / 28 / 25 / 26 мм
Максимальне навантаження на сидіння — до 350 кг
Сидіння з поліестеру щільністю 160 г/м² з губкою товщиною 8 см
Зручний матрац із м’яким наповненням
Великі та витривалі пружини
Регульований сонцезахисний навіс
У комплекті інструкція з монтажу
Упаковка:
Розміри упаковки — 197 × 56 × 27 см
Вага — 46 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garden |
| Країна виробник | Польща |
| Тип гойдалки | Гойдалка-диван |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Опора | дугоподібна |
| Діаметр несучої труби | 48 мм |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 350 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Кількість місць | 4 |
| Оснащення | Тент, Подушки, Підсклянники |
| Особливості | Розкладний |
| Комплектація | |
| Підсклянник | 2 шт. |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 2050 мм |
| Глибина | 1100 мм |
| Висота | 1700 мм |
| Вага | 45 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1650 мм |
| Глибина сидіння | 520 мм |
| Ширина спинки | 1650 мм |
| Висота спинки | 520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | Сталь вкрита порошковою фарбою |