15 000 ₴
9 999 ₴
Садова гойдалка GARDEN - ідеальна пропозиція для всіх, хто мріє відпочити у затишку саду, присадибної ділянки чи тераси.

Гойдалка відрізняється високою якістю і міцною сталевою конструкцією. Для підвищення комфорту відпочинку наша гойдалка оснащена функцією регулювання дашком, що захистить користувача від сонячних променів навіть у найспекотнішу погоду. Сидіння кріпиться пружинами , його можна розкласти в положення лежачи , на кінцях є практичні підлокітники . Сталева рама з порошковим покриттям характеризується міцною структурою і стійкістю до погодних умов. По обидва боки від гойдалок ми знаходимо дуже корисні підставки для напоїв . До комплекту додаємо дві подушки , які зроблять Ваш відпочинок приємним.

Переваги нашої качелі:
- легка збірка та розбирання,
- міцна та стабільна сталева конструкція покрита порошковою оболонкою, яка забезпечує високу стійкість до погодних умов.
- пластикові ковпаки на кінцях ніжок гойдалки забезпечують стійкість всієї гойдалки і захищають поверхню від подряпин.
- багатоступеневе плавне регулювання сонцезахисного дашку.
Розміри гойдалки:
Ширина — 235 см
Висота — 170 см
Довжина — 122 см
Довжина сидіння — 194 см
Глибина сидіння — 52 см
Характеристики:
Дуже міцна конструкція зі сталевих труб
Діаметр труб: 48 / 38 / 28 / 25 / 26 мм
Максимальне навантаження на сидіння — до 300 кг
Сидіння з поліестеру щільністю 160 г/м² з губкою товщиною 8 см
Зручний матрац із м’яким наповненням
Великі та витривалі пружини
Регульований сонцезахисний навіс
У комплекті інструкція з монтажу
Упаковка:
Розміри упаковки — 197 × 56 × 27 см
Вага — 45 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип гойдалки | 4-х місцева розкладна |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | сталь покрита порошковою фарбою |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 300 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 2350 мм |
| Глибина | 1220 мм |
| Висота | 1700 мм |
| Вага | 45 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1940 мм |
| Глибина сидіння | 520 мм |