12 000 ₴
9 499 ₴
Садова гойдалка Garden 2 подушки в ПОДАРУНОК чотиримісна з навісом гойдалка розкладна велика Сіра до 350 кг
Сучасний стильний дизайн ставить нашу продукцію на перше місце серед гойдалок за комфортом та зручністю використання садових виробів.

Садові гойдалки GARDEN RELAX Plus - ідеальна пропозиція для всіх, хто мріє відпочити на самоті заднього двору, ділянки або тераси.


Гойдалки відрізняються високою якістю виготовлення та міцною конструкцією. Для підвищення комфорту відпочинку наш виріб оснащений регульованим навісом, що захищає від сонячних променів.
Особливості: 2 мяких подушки для відпочинку розкладна конструкція з функцією ліжка 2 підставки для напоїв багатоступінчаста, плавна можливість установки дашка сталева конструкція з порошковим покриттям висока стійкість до погодних умов пластикові ніжки на кінцях ніжок легко підтримувати в чистоті (знімний дашок, який можна прати)

Розміри гойдалки:
Ширина — 205 см
Висота — 170 см
Довжина — 110 см
Довжина сидіння — 165 см
Глибина сидіння — 52 см
Характеристики:
Дуже міцна конструкція зі сталевих труб
Діаметр труб: 48 / 38 / 28 / 25 / 26 мм
Максимальне навантаження на сидіння — до 350 кг
Сидіння з поліестеру щільністю 160 г/м² з губкою товщиною 8 см
Зручний матрац із м’яким наповненням
Великі та витривалі пружини
Регульований сонцезахисний навіс
У комплекті інструкція з монтажу
Упаковка:
Розміри упаковки — 197 × 56 × 27 см
Вага — 46 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип гойдалки | Гойдалка-диван |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Опора | 4 ніжки |
| Діаметр несучої труби | 48 мм |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 350 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Кількість місць | 4 |
| Оснащення | Тент, Подушки, Підсклянники |
| Особливості | Розкладний |
| Комплектація | |
| Підсклянник | 2 шт. |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 2050 мм |
| Глибина | 1100 мм |
| Висота | 1700 мм |
| Вага | 45 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1650 мм |
| Глибина сидіння | 520 мм |
| Ширина спинки | 1650 мм |
| Висота спинки | 520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | Розмаїтий метал |