15 000 ₴
9 999 ₴
Сучасний стильний дизайн ставить нашу продукцію на перше місце серед гойдалок за комфортом та зручністю використання садових виробів.

Садові гойдалки GARDEN RELAX Plus - ідеальна пропозиція для всіх, хто мріє відпочити на самоті заднього двору, ділянки або тераси.


Гойдалки відрізняються високою якістю виготовлення та міцною конструкцією. Для підвищення комфорту відпочинку наш виріб оснащений регульованим навісом, що захищає від сонячних променів.
Особливості: 2 мяких подушки для відпочинку розкладна конструкція з функцією ліжка 2 підставки для напоїв багатоступінчаста, плавна можливість установки дашка сталева конструкція з порошковим покриттям висока стійкість до погодних умов пластикові ніжки на кінцях ніжок легко підтримувати в чистоті (знімний дашок, який можна прати)

Розміри гойдалки:
Ширина — 235 см
Висота — 170 см
Довжина — 122 см
Довжина сидіння — 194 см
Глибина сидіння — 52 см
Характеристики:
Дуже міцна конструкція зі сталевих труб
Діаметр труб: 48 / 38 / 28 / 25 / 26 мм
Максимальне навантаження на сидіння — до 300 кг
Сидіння з поліестеру щільністю 160 г/м² з губкою товщиною 8 см
Зручний матрац із м’яким наповненням
Великі та витривалі пружини
Регульований сонцезахисний навіс
У комплекті інструкція з монтажу
Упаковка:
Розміри упаковки — 197 × 56 × 27 см
Вага — 45 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип гойдалки | 4-х місцева розкладна |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | метал покритий порошковою фарбою |
| Основа сидіння | метал покритий порошковою фарбою |
| Опора | 4 ніжки |
| Діаметр несучої труби | 48 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 300 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | |
| Підсклянник | 2 шт. |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 2350 мм |
| Глибина | 1220 мм |
| Висота | 1700 мм |
| Вага | 45 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1940 мм |
| Глибина сидіння | 520 мм |