


7 000 ₴
Інвертор YNDK DP 1000
Гібридний інвертор є багатофункціональною інверторною станцією для автономного електропостачання об'єкта з вбудованим зарядним пристроєм з можливістю підключення бензо-дизель генератора, зовнішньої електричної мережі, АКБ великої ємності та спільною роботою з альтернативними джерелами живлення.
Основні переваги інвертора YNDK DP 1000 12V:
ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ 12 МІСЯЦІВ!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 1.8 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Коефіцієнт перетворення | 1 |
| Номінальна потужність | 400 Вт |
| Допустима пікова потужність | 500 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Стан | Новий |