Шукаєте пристрій, який не займе багато місця та допоможе боротися з підвищеним рівнем вологості у квартирі? Виберіть портативний осушувач повітря для будинку з функцією очищення та забезпечте здоров'я легень!
Портативний осушувач повітря для будинку - це пристрій, який усуне проблему підвищеної вологості у вашому інтер'єрі (видаляє до 12 л/добу) . Якщо ви побоюєтеся, що незабаром на ваших стінах може з'явитися пліснява, не чекайте! Цей осушувач також діє як очисник тому він буде всебічно піклуватися про повітря, яким дихайте ви і ваші близькі.
Осушувач не займає багато місця Тому поза сумнівом поміститься навіть у невеликій ванній кімнаті. Він здатний осушувати та очищати повітря з площі 8-15 м ² . Незважаючи на свої невеликі розміри, він має знімний резервуар для води об'ємом 2 літри. Вологопоглинач може працювати навіть тоді, коли вас немає вдома - якщо ємність буде заповнена, пристрій автоматично вимкнеться. Осушувач не споживає багато електроенергії і дуже енергоефективний . Він екологічно безпечний, тому що використовує холодоагент R290 .
Портативний осушувач повітря для будинку – це пристрій, яким можна впевнено користуватися цілий рік. Десикант працює при температурі 5°C-35°C , а при низьких температурах включається спеціальний режим розморожування для запобігання утворенню інею. Ви можете вибрати одну з двох швидкостей роботи обладнання, крім того, автоматичний режим самостійно підлаштовує роботу пристрою під рівень вологості у приміщенні. Функція програмування часу дозволяє вам встановити кращий годинник роботи осушувача.
Ви можете легко переміщати осушувач між кімнатами, тому що він має 4 колеса . Пристрій оснащений сенсорною панеллю управління и світлодіодним дисплеєм , який постійно інформує вас про вологість повітря, використовуючи 3 різні колірні варіанти. Устаткування не галасливе тому не буде заважати вам спати. Він також має сплячий режим, який зводить до мінімуму засвічення екрана. Осушувач має вбудовану функцію WiFi .
| влада | 172 Вт/1,1 А при 26,7°C та відносній вологості 60 %, 200 Вт/1,2 А при 30°C та відносній вологості 80 % |
| ефективність | 6,5 л/день при 26,7°C та відносній вологості 60%, 12 л/день при 30°C та відносній вологості 80% |
| Зона осушення | 8-15 м ² |
| Об `єм | ≤ 40 дБ |
| довжина шнура | 1,5 м |
| ємність бака | 2л |
| Діапазон гігростату | 30% ~ 80% |
| холодоагент | 290 рендів (45 г) |
| Робоча температура | 5°С-35°С |
| Напруга | AC230В/50Гц |
| Розміри | 445x250x220 мм |
| Вага | 10 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сһгопоѕ |