Хочете в будь-який час насолоджуватися свіжим та чистим повітрям у своїй оселі? Ми маємо продукт, який дасть вам це! Осушувач та очищувач повітря 2-в-1 регулює вологість повітря, запобігаючи появі плісняви, а також видаляє забруднюючі речовини з навколишнього середовища!
Осушувач та очищувач повітря 2-в-1 забезпечать вам та вашим домочадцям повітря найвищої якості. Вам більше не потрібно турбуватися про вогкість, плісняву або інфекції, пов'язані з вдиханням забрудненого повітря. . Один цей пристрій змусить вас нарешті зітхнути з полегшенням!
Поглинач вологи сушить і очищає повітря, а також підтримує домашні справи завдяки йому ваша білизна буде сохнути швидше! Використовувати прилад варто скрізь, де вологість повітря зберігається на високому рівні, що може спричинити утворення дуже небезпечної для здоров'я цвілі. Осушувач невеликий, він поміститься на будь-якій кухні, у ванній, вбиральні або підвалі. Ефективно працює на площі до 30 м 2 .
Осушувач та очищувач повітря 2-в-1 має ряд систем, завдяки яким пристрій працює ефективно, а також не становить жодної загрози для домочадців. Поглинач вологи має резервуар для води , який можна легко зняти, щоб вилити рідину, що накопичилася. Устаткування також оснащене зливною трубою, через яку вода може бути злита безпосередньо за межі пристрою.
Осушувач та очищувач повітря 2-в-1 автоматично вимкнеться при заповненні резервуару для води (про це також повідомляє червона лампочка) або при зниженні вологості в приміщенні нижче 60%. Більше того, коли температура падає нижче 15°C і вологість нижче 40%, осушувач починає працювати з нижчою швидкістю.
Осушувач та очищувач повітря 2-в-1 не завдадуть вам жодних проблем у використанні. Він має сенсорну панель , за допомогою якої ви керуєте пристроєм та встановлюєте переважний час його роботи . Хотите включить поглотитель влаги на ночь? Нет проблем — работает дуже тихо . ЖК-дисплей дозволить контролювати параметри пристрою на постійній основі.
Осушувач має стильний дизайн. Він обов'язково впишеться в облаштування вашої квартири в сучасному стилі. Купити пристрій можна у двох кольорах: чорному та білому.
| Напруга | 220-240 В |
| Потужність | 65 Вт |
| ємність бака | 2,2 л |
| дренаж | 0,05 л / год |
| Зона осушення | 0-30 квадратних метрів |
| Рівень шуму | < 35 дБ |
| Оптимальні умови роботи | температура 25 -30°C, відносна вологість вище 85% |
| розмір товару | 37 х 24 х 13,5 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сһгопоѕ |