Ви стурбовані тим, що високий рівень вологості у вашому будинку може призвести до зростання плісняви? Дійте якнайшвидше і не наражайте на небезпеку своє здоров'я і здоров'я своїх домочадців! Виберіть осушувач повітря для дому , щоб насолоджуватися чистим та осушеним повітрям!
Домашній вологопоглинач – це пристрій, який можна використовувати у будь-якому приміщенні, де вологість повітря надто висока. Чому важливо тримати рівень вологості під контролем? Цвіль, що з'являється на стінах, може мати негативні наслідки для здоров'я, такі як алергія, рецидивні інфекції або багато інших серйозних захворювань.
Осушувач поглинає до 60 мл вологи на годину і поміщає її у 2-літровий бак . В обладнанні також є дренажна трубка , которая позволяет удалять воду на постоянной основе – так что вам не придется выливать воду из контейнера. Этот влагопоглотитель будет работать даже в небольшой квартире — он компактний Тому поміститься на невеликій кухні, у ванній або спальні. Пристрій ефективно працює у приміщенні площею до 30 м 2 .
Домашній осушувач простий у використанні (у комплекті ви також знайдете пульт дистанційного управління ) та оснащений практичними функціями. Ви можете встановити час вимикання осушувача , а також запрограмувати бажаний рівень вологості — пристрій автоматично вимкнеться під час його досягнення. Коли рівень вологості підвищиться на 5%, осушувач автоматично увімкнеться. Крім того, поглинач вологи також автоматично вимикається, коли резервуар для води заповнений.
Осушувач повітря також працює як очищувач завдяки використанню фотокаталітичної системи очищення. Повітря, яким ми дихаємо, повне речовин, що негативно впливають на наше здоров'я, тому настійно рекомендується позбутися їх. Більше того, поглинач вологи ефективно прискорює процес сушіння мокрої білизни — тепер сушка білизни не буде такою обтяжливою!
Домашній осушувач може легко працювати, поки ви спите. Устаткування не галасливе і додатково має режим нічного освітлення . Ще одна корисна опція - режим розморожування — він запускається, коли температура в приміщенні знижується нижче 15 градусів — при цьому ефективно працює, не охолоджуючи повітря.
Вологопоглинач має чіткий дисплей , який постійно інформує вас про функції пристрою. Осушувач легкий та портативний , з його допомогою ви зможете насолоджуватися чистим та зневодненим повітрям скрізь, де вам це потрібно!
| Ємність резервуара для води | 2л |
| Напруга | 220-240 В |
| Потужність | 65 Вт |
| дренаж | 0,06 л / год |
| Зона осушення | 0-30 квадратних метрів |
| розмір товару | 24,5 × 13,7 × 37,5 см |
| Розмір упаковки | 26,5 х 19 х 46 см |
| Ваги | 2,7 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сһгопоѕ |