| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVKO |
| Країна виробник | Китай |
| Форма піддону | Квадратна |
| Матеріал піддону | Композит |
| За глибиною | Середній ( від 4 до 15 см) |
| Колір | Чорний |
| Вага | 13 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Висота | 50 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |