Батут King Sport Blue для дорослих, фітнес-батут

На батутах можна не просто стрибати і розважатися, але ще займатися фітнесом, спалювати калорій, позбавлятися від зайвих, непотрібних кілограмів, роздуми про які не дають вам спокою.
Якщо у вас немає часу і можливості вправлятися в тренажерному залі, фітнес-клубі або вам просто набридли нудні стандартні вправи, хочеться чогось нового і цікавого, приглянитесь до фітнес-батутів, які представлені в цьому розділі нашого сайту.
З таким тренажером заняття будуть цікавими, корисними і вам не доведеться витрачати свій час на дорогу до фітнес-центру, адже займатися можна і вдома. Батут для фітнесу King Sport — обладнаний додатковою ручкою й посиленою конструкцією.
З допомогою цього тренажера можна робити вправи як у приміщенні, так і на вулиці. Ідеально підходить для тренувань Зручність транспортування і зберігання Стабільна структура Висока якість використовуваних матеріалів Каркас виготовлений із міцного поліпропіленового матеріалу.
Ручка покрита нековзним матеріалом, який покращує стійкість, а висоту можна відрегулювати відповідно до вашого зросту.
Технічні характеристики: Висота рами: 30,0 см Загальний діаметр: 130,0 см Діаметр килимка: 100,0 см Кількість гумок: 42 шт. Кількість ніжок: 7 Мат: матеріал PP, стійкий до ультрафіолетового випромінювання і вологи Регулювання висоти ручки: 100,0 см / 108,0 см / 116,0 см Ширина ручки: 50,5 см Максимальне навантаження: 120 кг Посилена сталева рама
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Шестикутна |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр батута | 130 см |
| Висота рами батута | 30 см |
| Ширина | 130 см |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Кількість опор | 7 (шт) |
| Вага | 9 кг |
| Колір | Блакитний |
| Особливості | Всепогодность |
| Стан | Новий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |