
2 500 ₴
1 399 ₴
Приймаємо замовлення за СУПЕР ЦІНОЮ
Стрибкове полотно для батута на 8 футів завширшки на 42 пружини. Підходить для батутів як із зовнішньою мережею, так і з внутрішньоньою сіткою, завширшки 252 см. Стрибкове полотно зроблене з високоякісного поліпропілену з тефлоновим покриттям. Має високу стійкість до механічних навантажень Зношування та атмосферний вплив. Перед замовленням Вам потрібно виміряти габаритний діаметр батута та порахувати кількість пружин. Матеріал поліпропілен Кількість петель для пружин 42 шт. Максимальне навантаження 120 кг Підходить до батутів будь-якого виробника Стійке до води та атмосферних умов Не боїться ультрафіолетового випромінювання від сонця
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KingSport |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Мат для батута |
| Конструкція | Кругла |
| Діаметр батута | 252 см |
| Довжина | 252 см |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Вага | 3 кг |
| Колір | Чорний |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |