12 000 ₴
9 799 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KingSport |
| Країна виробник | США |
| Висота рами батута | 65 см |
| Висота з сіткою | 245 см |
| Діаметр батута | 312 см |
| Кількість опор | 6 (шт) |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Розташування захисної сітки | Внутрішня |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 312 см |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| К-во пружин | 54 шт. оцинкованих пружин |
| Мат | Мат із ПП, стійкого до УФ-променів і вологи |
| Кількість упаковок: | 1 |