2 000 ₴
1 199 ₴
Приймаємо замовлення за СУПЕР ЦІНОЮ
Захисна сітка для батута 312см на 6 стовпчиків Ви зараз шукаєте, прыгательный мат для свого батута, який знову прослужить вам довгий час і забезпечить вас безпекою, вірно? Що потрібно знати про захисній сітці? Нова сітка для батута діаметром 312см! Підходить до батуту, у якого 6 стовпчиків! Виготовлена за новою технологією плетіння сітки (густа і зносостійка) з міцного матеріалу PE-терилена. Сітка стійка до впливу вологи, обветриванию і УФ-випромінювання! Технічні характеристики: Підходить для батутів 312см (10 футів). Є додаткові карабіни на блискавці, які збільшують безпеку. Двостороння блискавка, при вході, вшита подвійним швом. Сітка зроблена красиво і міцно, розрахована на службу від 5 років! Перед замовленням обов'язково виміряти повний діаметр вашого батута і порахувати кількість стовпчиків під сітку!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Захисна сітка |
| Конструкція | Кругла |
| Діаметр батута | 312 см |
| Ширина | 312 см |
| Кількість опор | 6 (шт) |
| Вага | 2 кг |
| Колір | Чорний |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Виробник | FunFit |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Сітка |