Стрибковий мат для батута на 16 футів шириною на 108 пружин.
Перед замовленням Вам потрібно виміряти габаритний діаметр батута та порахувати кількість пружин.
Підходить для батутів як із зовнішньою сіткою, так і з внутрішньою сіткою, шириною 490 см.
Полотно зроблено з високоякісного поліпропілену з тефлоновим покриттям.
Має високу стійкість до механічних навантажень, зносу та атмосферного впливу.
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FunFit |
| Тип | Мат для батута |
| Діаметр батута | 490 см |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Вага | 5.8 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підходить до батутів: | 16 фт 490 см на 108 пружин |