15 000 ₴
9 999 ₴
Сучасні гойдалки-диван від польського бренду Garden дадуть змогу з комфортом провести час на свіжому повітрі з рідними та друзями. Спеціальна конструкція дає змогу встановлювати спинку в горизонтальне положення, тож у вашому розпорядженні буде досить просторе ліжко. Зручні комбіновані подушки, що поставляються в комплекті, забезпечать повне розслаблення під час відпочинку.
ГОЙДАЛКА ПОСИЛЕНА!!
Розміри гойдалки:
Характеристики:
Упаковка:
✅ Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип гойдалки | 4-х місцева розкладна |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | сталь покрита порошковою фарбою |
| Опора | 4 ніжки |
| Діаметр несучої труби | 50 мм |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 300 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Комплектація | |
| Підсклянник | 2 шт. |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 2350 мм |
| Глибина | 1220 мм |
| Висота | 1700 мм |
| Вага | 45 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1940 мм |
| Глибина сидіння | 520 мм |