12 000 ₴
9 499 ₴
ПОСИЛЕНА Гойдалка садова Garden 4-х місна + ПОДУШКИ в ПОДАРУНОК розкладне ліжко з підстаканниками до 350 кг Коричнева для дачі дому

Сучасні гойдалки-диван від польського бренду Garden дадуть змогу з комфортом провести час на свіжому повітрі з рідними та друзями. Спеціальна конструкція дає змогу встановлювати спинку в горизонтальне положення, тож у вашому розпорядженні буде досить просторе ліжко. Зручні комбіновані подушки, що поставляються в комплекті, забезпечать повне розслаблення під час відпочинку.

ГОЙДАЛКА ПОСИЛЕНА!!

Характеристики:
Дуже міцна конструкція зі сталевих труб
Діаметр труб: 48 / 38 / 28 / 25 / 26 мм
Максимальне навантаження на сидіння — до 350 кг
Сидіння з поліестеру щільністю 160 г/м² з губкою товщиною 8 см
Зручний матрац із м’яким наповненням
Великі та витривалі пружини
Регульований сонцезахисний навіс із щільного поліестеру 180 г/м²
У комплекті інструкція з монтажу


✅ Особливості:
Функція 2в-1 може використовуватися як класичне гойдання, так і в якості зручного дивана
Дві подушки в подарунок
Багатоступеневе, плавне регулювання козирка
Сталева конструкція з порошковим покриттям
Висока стійкість до погодних умов
Масивні нековзні накладки на кінцівці ніг
Легко тримати в чистоті (знімний козирок, який можна мити)
Європейська якість товару
Підставки під холодні напої в спекотні дні

| Основні | |
|---|---|
| Тип гойдалки | Гойдалка-диван |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Опора | 4 ніжки |
| Діаметр несучої труби | 48 мм |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 350 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Кількість місць | 4 |
| Оснащення | Тент, Подушки, Підсклянники |
| Особливості | Розкладний, Антикорозійне покриття, Водонепроникність тенту |
| Комплектація | |
| Підсклянник | 2 шт. |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 2050 мм |
| Глибина | 1100 мм |
| Висота | 1700 мм |
| Вага | 45 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1650 мм |
| Глибина сидіння | 520 мм |
| Ширина спинки | 1650 мм |
| Висота спинки | 520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | Сталь вкрита порошковою фарбою |