5 000 ₴
3 049 ₴


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Relax |
| Країна виробник | Польща |
| Тип гойдалки | 3-х місний не розкладний |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | сталь, сталь покрита порошковою фарбою, метал покритий порошковою фарбою, Метал |
| Основа сидіння | сталь покрита порошковою фарбою |
| Опора | дугоподібна |
| Наповнювач м'яких елементів | пінополіуретан (поролон) |
| Обивний матеріал | Поліестерова тканина |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 250 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Тип | Навіс |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 1800 мм |
| Глибина | 1000 мм |
| Висота | 1650 мм |
| Вага | 18 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1350 мм |
| Глибина сидіння | 530 мм |
| Ширина спинки | 1350 мм |
| Висота спинки | 530 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | Поліестерова тканина |