6 000 ₴
4 899 ₴
Садові гойдалки COMFORT - відмінна пропозиція для всіх, хто мріє відпочити на самоті заднього двору, ділянки або тераси. На лавці можуть розміститися три людини, тому ви можете насолоджуватися відпочинком разом з вашими близькими.
Гойдалки відрізняються високою якістю виготовлення і міцною конструкцією. Для підвищення комфорту наш продукт оснащений регульованим козирком, що захищає користувача від сонячних променів, і водонепроникним матеріалом. Крім того, гойдалки мають нековзні ніжки на кінцях ніжок, що підвищує безпеку використання.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип гойдалки | 3-х місний не розкладний |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | сталь покрита порошковою фарбою |
| Опора | 4 ніжки |
| Діаметр несучої труби | 40 мм |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 250 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 1700 мм |
| Глибина | 1180 мм |
| Висота | 1530 мм |
| Вага | 24 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1500 мм |
| Глибина сидіння | 450 мм |
| Ширина спинки | 1500 мм |
| Висота спинки | 450 мм |