5 000 ₴
3 199 ₴


| Основні | |
|---|---|
| Тип гойдалки | 3-х місний не розкладний |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | сталь покрита порошковою фарбою |
| Основа сидіння | сталь покрита порошковою фарбою |
| Опора | 4 ніжки |
| Наповнювач м'яких елементів | пінополіуретан (поролон) |
| Обивний матеріал | Поліестерова тканина |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 250 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 1700 мм |
| Глибина | 1100 мм |
| Висота | 160 мм |
| Вага | 20 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1300 мм |
| Глибина сидіння | 500 мм |
| Ширина спинки | 1300 мм |
| Висота спинки | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | Поліестерова тканина |