5 000 ₴
3 049 ₴
Садова гойдалка GardenLine VIP 180*110*158 см!
Комфортні та надійні садові гойдалки стануть улюбленим місцем для відпочинку всієї Вашої родини. Завдяки особливій конструкції модель гойдалки може витримати навантаження до 250 кг, цього цілком досить для 3 дорослих осіб, або для двох дорослих і двох дітей. Металевий каркас гарантує міцність і тривалий термін слугування садової гойдалки. Для кращої стійкості на ніжках встановлені насадки (заглушки), які не дадуть гойдалці ковзати на різних поверхнях. А наявність захисного тенту з водовідштовхувальної тканини не дасть можливості спекотному сонцю або дощу перешкодити Вашому відпочинку.
Зовнішній вигляд моделі підійде до будь-якого заміського екстер'єру - спеціалісти підібрали оптимальні колірні рішення. У весняно-літній період гойдалки будуть мати гармонійний вигляд на присадибній ділянці або стануть прекрасним доповненням Вашого відпочинку в саду. Чохли сидінь і боковини виготовлені з тканини. На сидінні м'який матрац із тканини, з поролоном усередині.
Гойдалки створені для всіх, хто любить проводити час в саду. Оснащені регульованим козирком, який дозволить Вам захиститися від сонця.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип гойдалки | 3-х місний не розкладний |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | сталь покрита порошковою фарбою |
| Опора | дугоподібна |
| Діаметр несучої труби | 40 мм |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 250 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | |
| Підсклянник | 2 шт. |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 1800 мм |
| Глибина | 1100 мм |
| Висота | 1580 мм |
| Вага | 20 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1350 мм |
| Глибина сидіння | 450 мм |
| Ширина спинки | 1350 мм |
| Висота спинки | 450 мм |