Електрична бігова доріжка Race від польського бренду THUNDER - це сучасний тренажер з продуманою конструкцією для використання в домашніх умовах. Акцент в даній моделі зроблений на дизайн, компактність та ергономіку без втрати у функціональності. Чудово підійде як початківцям, так і спортсменам з досвідом, які на регулярній основі виходять на пробіжку.
Бігова доріжка від THUNDER оснащена новітнім енергоефективним двигуном на 2 к.с. з піковою потужністю до 3 к.с., він здатний забезпечити швидкість руху в діапазоні від 0.8 до 14 км/год. Трикомпонентне бігове полотно має некозвку структуру та підвищену стійкість до зношення, його розміри складають 40.5 x 105 см. Магнітна система амортизації поглинає удари та зменшує навантаження на суглоби і хребет. Доріжку можна використовувати у двох положеннях: класичному - з розкладеними поручнями та управлінням через центральну консоль, а також в компактному вигляді - з опущеними поручнями та керуванням через пульт ДУ.
В штатних можливостях тренажера передбачено 12 вбудованих програм, а також одна індивідуальна; контроль всіх основних показників, таких як: час, швидкість, дистанція, спалені калорії. Магнітний ключ безпеки зупинить бігове полотно в разі, якщо ви раптово втратите рівновагу. Інтегровані динаміки дозволяють підключати ваш мобільний пристрій по bluetooth та насолоджуватись прослуховуванням музики чи аудіокниг під час тренування. Якщо ж даних можливостей вам буде не достатньо, то пристрій сумісний з популярними додатками, такими як: FITIME, Kinomap та ZWIFT, де ви зможете створювати власні режими, обирати реальні маршрути з усього світу та ділитися своїми результатами з друзями й іншими користувачами.
По завершенню тренування бігову доріжку THUNDER Race можна сперти до стіни у вертикальному положенні, заховати у шафу чи під ліжко. Тренажер не забиратиме корисну площу у вас вдома та не перетворить кімнату на спортзал. То ж якщо раніше цей фактор стримував вас від покупки бігової доріжки, сучасні апарати позбавлені цих проблем.
ОСОБЛИВОСТІ:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Професійне |
| Тип | Електрична |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Потужність двигуна, л. с | 2,6 - 3 |
| Максимальна швидкість полотна | 17 і більше |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 19 |
| Довжина полотна | 105 см |
| Ширина полотна | 41 см |
| Функции компьютера | Швидкість, Дистанція, Витрата калорій, Частота пульсу, Час |
| Особливості | Синхронізація з ПК |
| Вага | 34 кг |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 130 см |
| Ширина | 70 см |
| Висота | 113 см |