


1 500 ₴
1 299 ₴
Виріб призначений для внутрішнього та зовнішнього використання, може розміщуватись на ґанку, на балконі, в саду, в літній альтанці, в тематичному кутку закладу чи просто посеред квартири. Крісло гамак GARDEN сподобається всім не залежно від віку та статі. Прекрасні паняночки полюбляють гойдатися в них, дідусі читають казки онукам, а чоловіки насолоджуються відпочинком після важкого робочого дня.
Крісло підвішується в необхідному місці на спеціальне кільце, що слід надійно зафіксувати. Від кільця до основи прямують закріплювальні елементи в чотири точки. Такий підхід наділив гойдалку захистом від зайвого похитування, щоб літні люди чи діти відчували себе значно впевненіше перебуваючи в гамаку. Цей факт немало важливий в прийняті рішення купити крісло підвісне бразилійське, адже випробувати його бодай раз забажає абсолютно кожен, хто пройде поруч.
Головна частина крісла виготовлена з двох основних елементів, що сплетені між собою спеціальними мотузками за принципом сітки. Таким чином утворюється сидіння, спинка крісла та чудові бічні стінки. Кінцівки мотузок об’єднанні у вузлики, що доповнюють естетичний вигляд виробу. А ще ці вузлики часто подобаються домашнім котикам, прийде момент і Ваш улюбленець відкриє для себе нове місце та весь час займатиме крісло для сну.
Конструкція крісла підвісного розрахована на вагу в 120 кг, що дозволить відпочивати матусі й малюку одночасно не хвилюючись за безпеку.
Параметри:
-Матеріал – 55% бавовна, 45% поліестер
-УФ-випромінювання (так/ні) – ні
-Подушка в комплекті (так/ні) – ні
Розміри крісла:
-Діаметр сидіння: 60 см
-Висота: 120 см
-Діаметр спинки: 80 см
-Глибина сидіння: 40 см
-Загальна довжина гамака без вантажу: приблизно 120 см
-Діаметр вузла мотузки - 3 мм
-Довжина нижньої мотузки – 15 см
-Максимальне навантаження: 120 кг
-Вага гамака (без коробки): 2,9 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garden |
| Країна виробник | Польща |
| Тип гойдалки | одномісна не розкладна |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 |
| Ширина ложа | 60 мм |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Тип гамака | Одномісний |
| Матеріал ложа | бавовна |
| Каркас (стійка) | Не передбачено |
| Навіс | Не передбачено |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 120 мм |
| Вага | 2.9 кг |
| Комплектація гамака | |
| Чохол для зберігання й транспортування | True |