Шезлонг Gravity лежак розкладний 2 шт і столик (набір) Зелений + Столик в подарунок!

Садовий шезлонг - розкладний
Розкладний шезлонг відмінно підходить для відпочинку в саду на задньому дворі і на пляжі. Конструкція шезлонга міцна і міцна. Він витримує навантаження до 120 кг, а сидіння досить довге, щоб шезлонг був зручний навіть для високих людей.
Каркас шезлонга виконаний з металу з чорним епоксидним покриттям, що добре захищає його від іржі і подряпин. Шезлонг ідеально підходить для використання на відкритому повітрі в весняно-літній сезон. Сидіння виготовлено з текстилю, який надзвичайно стійкий до води, погодних умов і бруду.
Шезлонг можна використовувати як зручне садове крісло. Вам не потрібно вставати з шезлонга, щоб змінити становище, досить просто зігнути ноги і відкинутися назад.
Шезлонг можна зафіксувати в положенні лежачи і сидячи за допомогою фіксаторів з обох сторін під підлокітниками. Складаний шезлонг легко зберігати, і ви можете взяти його з собою у відпустку, на пікнік або на пляж.
Дуже зручний і практичний у використанні. Комфортне сидіння забезпечує м'який підголівник, висоту якого можна регулювати відповідно до індивідуальних потреб. Лежачи на нашому шезлонгу, ви відчуєте, що лежите в повітрі.
МЯГКИЙ Підголівник
Комфортне сидіння забезпечує м'який підголівник,висоту якого можна регулювати відповідно до індивідуальних потреб.
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Висота сидіння | 43 см |
| Висота спинки шезлонга у верхньому положенні | 114 см |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Матеріал | Метал |
| Колір (відтінок) меблів | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 160 см |
| Ширина | 66 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Знімний козирок від сонця | Ні |
| Подушка-підголівник | Так |
| Декоративна подушка | 1 шт. |
| Столик | Так |