949 ₴
Шезлонг від польського бренду Springos дозволить насолоджуватись сонячними днями на свіжому повітрі. Легкий, зручний - поєднує в собі практичність та комфорт, а це саме те, що потрібно під час подорожей і відпочинку. Забезпечує високий рівень комфорту і водночас хорошу мобільність!
Шезлонг від Springos має розбірну стальну конструкцію та основу з міцної тканини. Каркас складається з кількох елементів, їх дуже легко з'єднувати та роз'єднувати між собою, що дозволить швидко помістити все в зручний чохол. Таке рішення ідеально підходить, якщо у вас обмежений простір, наприклад, на балконі або ви шукаєте альтернативу пляжним килимкам, адже не любите відпочивати лежачи. В такому разі забудьте про масивні та габаритні лежаки, їх замінить наш компактний складний шезлонг.
Популярний бренд Springos пропонує якісні товари для дому та саду. Складний шезлонг стане улюбленим місцем відпочинку для всієї родини, а також підійде як корисний і практичний подарунок.
ОСОБЛИВОСТІ:
-розміри: 60 x 50 x 52 см
-розміри в складеному вигляді: 58 x 21 см
-вага: 1.8 кг
-діаметр рами: 18 мм
-максимальне навантаження: 90 кг
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
-Виробник Springos
-Вага 1.8 кг
-Вид Шезлонги
-Висота, см 60
-Глибина, см 50
Додаткові характеристики:
-Розміри в складеному вигляді: 58 x 21 см
-Кількість місць 1
-Максимальне навантаження 90 кг
-Матеріал каркасу сталь
-Матеріал конструкції Текстиль
-Материал обивки Тканина
-Розміри 60 x 50 x 52 см
-Склад Метал; Тканина
-Тканина Полиэстер
-Колір Блакитний
-Ширина, див 52
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Springos |
| Країна виробник | Польща |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 90 кг |
| Стан | Новий |
| Висота сидіння | 60 см |
| Колір | Блакитний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 52 см |
| Вага | 1.8 кг |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Знімний козирок від сонця | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Текстилен |
| Комплектація підлокітниками | Немає |
| Глибина | 50 мм |
| Подушка-підголівник | Немає |
| Столик | Немає |
| Колір (відтінок) меблів | Блакитний |