16 430 ₴
Газонокосарка бензинова Faworyt SHA51N196L-4W1 - ідеальний пристрій, який допоможе вам в ефективному догляді за газоном. Основною частиною обладнання є 196-кубовий двигун.
Робоча ширина косарки становить 51 см, що дозволяє швидко скошувати великий газон, а 8-ступеневе центральне регулювання висоти зрізу на рівні від 20 до 80 мм дозволяє налаштувати ножі для роботи на похилих і нерівних поверхнях. Для покращення роботи в пристрій вбудований травозбірник на 62 л з індикатором заповнення та функцією подрібнення відходів.
Комплектація:
-косарка SHA51N196L-4W1, з'єднана тросом гальма, приводу і -газопроводів з верхньою рукояткою
-нижня рукоятка
-тканинний кошик з пластиковою кришкою і ручкою
-панель управління
-гвинт для монтажу панелі - 2 шт
-пряжка з гвинтом для з’єднання верхньої та нижньої ручок – 2 шт
-гайка для кріплення ручок – 4 шт
-гвинт для кріплення нижньої ручки до корпусу – 2 шт
-кришка бокового розвантажувального жолобу
-шліфувальна пробка (задня)
-гачок для дросельного троса
-гачок для гальмівного та приводного тросу
-інструкція до косарки
-інструкція до двигуна
гарантійний талон
Технічні характеристики:
-Ємність паливного баку: 1 л
-Рівень шуму: 98 дБА
-Тип запуску: ручний
-Об'єм двигуна: 196 см3
-Номінальна потужність: 3,5 кВт
-Ємність масляного баку: 0,6 л
-Задні колеса: 27 см
-Площа газону (рекомендована): 1500 м2
-Матеріал корпусу: сталь
-Ємність кошика: 62 л
-Робоча ширина: 51 см
-Передні колеса: 19,5 см
-Тип всмоктування: ручний
-Мінімальна висота скошування: 25 мм
-Кількість рівнів регулювання косіння: 8
-Індикатор повного кошика: так
-Максимальна висота скошування: 80 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Faworyt |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Рекомендована площа | 1500 кв.м |
| Висота скошування | 80 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 62 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Матеріал деки | Сталь |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 98 дБ |
| Стан | Новий |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Потужність двигуна | 3.5 к. с. |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 51 мм |