21 000 ₴
Бензинова газонокосарка ZIPPER ZI-BRM508 ідеальне рішення для професіоналів і любителів. Дана модель приведе до ладу газони середніх розмірів приблизно 2000 м2, підрівняє траву, сформує рослинний покрив для прикраси ділянки і активного проведення часу. Ширина скошування газонокосарки - 508 мм. Місткість збірника для трави - 65 л.
ПЕРЕВАГИ ZIPPER ZI-BRM508:
-Повний привід і широкі колеса роблять роботу з пристроєм зручною та ефективною.
-Економічна витрата бензину при високій продуктивності, досягається завдяки потужному 4-тактному бензиновому двигуну.
-Місткий ящик для трави, об'ємом 65 літрів.
-Є можливість регулювати висоту зрізу в діапазоні від 25 мм до 75 мм.
-Легкий запуск.
Чому Zipper?
- Висока якість і сертифікат ЄС всього обладнання Zipper, яке представлено з 2008 року на всьому європейському ринку.
- Широкий модельний ряд.
- Зручний і сучасний дизайн.
- Ціна є однією з найдоступніших на ринку України.
Технічні характеристики:
-Вага: 39,5/42,5 кг
-Рівень звукової потужності: 98 дБ(А)
-Швидкість двигуна: 2800 об/хв
-Потужність двигуна S1, Вт: 3600 Вт
-Робоча висота: 25-75 (6) мм
-Розмір коліс: 200 мм - переднє, 280 мм - заднє
-Транспортні габарити: 830х570х485 мм
-Робоча ширина: 508 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipper |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Рекомендована площа | 2000 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 508 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 65 л |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Рівень шуму | 98 дБ |
| Стан | Новий |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 3600 Вт |