3 080 ₴
Газонокосарка механічна Faworyt TKR380 - ідеальний пристрій, який допоможе вам в ефективному догляді за газоном. Це екологічний варіант, який має високу ефективність косіння. Дана модель має робочу ширину 38 см, а також дає можливість регулювати висоту скошування дерну в діапазоні 15-42 мм. Завдяки вазі приблизно 7,6 кг і міцним колесам діаметром 21,5 см, це маневрене обладнання, яке дозволяє дістатися будь-якого місця, але в той же час воно дуже міцне і стійке до пошкоджень. Кошик, що входить в комплект, успішно розмістить обрізки навіть від усього скошування невеликого саду. Тому для найменших домашніх садів Faworyt TKR380 може стати гарною альтернативою більш дорогим електричним і бензиновим газонокосаркам.
Комплектація:
-косарка TKR380
-нижня рукоятка
-верхня ручка
-середня ручка - 2 шт.
-пластиковий травозбірник
-металева пластина для збору кошика – 2 шт
-болт і гайка для збору кошика – 2 комплекти
-барашкова гайка з гвинтом для кріплення ручок – 6
-інструкція до косарки
Технічні характеристики:
-Площа газону (рекомендована): 150 м2
-Ємність кошика: 18 л
-Робоча ширина: 38 см
-Передні колеса: 21,5 см
-Мінімальна висота скошування: 15 мм
-Індикатор повного кошика: ні
-Максимальна висота скошування: 42 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Faworyt |
| Країна виробник | Польща |
| Тип приводу | Ручний привід |
| Рекомендована площа | 150 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 38 мм |
| Висота скошування | 15 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 18 л |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Матеріал деки | Пластик |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Стан | Новий |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 38 мм |
| Вага | 7.6 кг |