48 610 ₴
Електричний візок ZIPPER ZI-ET260 ідеально підходить для перевезення вантажів в домашніх умовах, на подвір'ї, в саду або в будь-яких інших місцях, де потрібна підтримка при перевезенні важких вантажів вагою до 260 кг. ЗI-ET260 належить до серії ONE-FOR-ALL, тому акумулятор сумісний з іншими інструментами від ZIPPER (бензопила, триммер для газону, газонокосарка, повітродувка для листя тощо).
Основні характеристики:
-Ефективна робота завдяки потужному літій-іонному акумулятору, що забезпечує до 5 годин безперервної роботи.
-Зручне та безпечне керування за допомогою елемента керування на правій ручці.
-Максимальна вантажопідйомність - 260 кг.
-Розміри шин: 2x 13 x 5.00-6 (ведучі) і 2x 2.5-4.0 (опорні колеса).
-Вибір напрямку руху (вперед/назад) за допомогою перемикача на ручці керування.
-Електронне і механічне гальма для безпечної експлуатації.
-Складні опорні колеса.
-Рухомі бічні частини для перевезення великих вантажів.
-Механізм зчеплення для відключення електроприводу у випадку -використання візка без приводу.
Чому обрати Zipper?
-Висока якість і сертифікація всього обладнання від Zipper, яке представлене на європейському ринку з 2008 року.
-Широкий вибір моделей.
-Практичний і сучасний дизайн.
-Доступна ціна, одна з найбільш доступних на ринку України.
Технічні характеристики:
-Напруга: 40 В
-Вага: 50/58 кг
-Габаритні розміри: 1680x680x880 мм
-Потужність двигуна S1: 350 Вт
-Ємність акумулятора: 240 Вт/год
-Час роботи при повному заряді акумулятора: 5 год
-Час заряджання акумулятора: 3 год
-Транспортні габарити: 1160х670х280 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipper |
| Країна виробник | Австрія |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 12 |
| Вантажопідйомність | 260 кг |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 168 см |
| Ширина | 68 см |
| Висота | 88 см |
| Вага | 50 кг |