Акумуляторна тачка BAMATO MTR-150 призначена для переміщення важких вантажів по ділянці.
Застосування:
BAMATO MTR-150 успішно використовується на приватних городах, дачних ділянках та малих фермерських угіддях.
Переваги BAMATO MTR-150:
Потужний електродвигун 500 Вт.
Тривалий час автономної роботи до 8 годин завдяки потужному свинцево-кислотному акумулятору.
Плавне регулювання швидкості вперед і назад.
Електромагнітне гальмо.
Завдяки плавному регулюванню швидкості руху вперед і назад, у вас є повний контроль над пристроєм у будь-який час.
Ідеально збалансований розподіл ваги.
Чіткий елемент управління на правій ручці.
Місткість - 75 л.
Максимальна вантажопідйомність 150 кг.
Технічні характеристики:
-Потужність двигуна: 500 Вт
-Швидкість: вперед до 6,0 км/год ; назад до 3,0 км/год
-Вага: 30 кг
-Габаритні розміри: 64х93х35 см
-Напруга батареї: 24 В/12 Ач
-Час роботи при повному заряді акумулятора: 8 год
-Максимальне навантаження: 150 кг
-Ємність акумулятора: 228 Вт-год
-Час заряджання, год: 6 год
-Ємність: 75 л
-Транспортні габарити: 950х650х330 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BAMATO |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 150 кг |
| Об'єм кузова | 75 л |
| Кількість коліс | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 640 мм |
| Ширина | 930 мм |
| Висота | 350 мм |
| Вага | 30 кг |