7 299 ₴
6 649 ₴
Занурте вашу дитину у світ радості та активності з Батутом LEOBRO Premium Pro 252 см! Якщо ви бажаєте, щоб ваша дитина насолоджувалася безпечною грою та отримувала максимальне задоволення, цей батут - найкращий вибір!
Безпека на першому місці: Вбудована внутрішня захисна сітка серії Premium Pro гарантує повну безпеку під час стрибків, щоб ви могли бути впевнені, що ваша дитина залишиться в безпеці.
Якість та надійність: Батут LEOBRO Premium Pro виготовлений з високоякісних матеріалів, що забезпечує його довговічність та надійність.
Легке збирання та зручне використання: Ідеальний розмір - 252 см - для вашої дитини, що дозволяє насолоджуватися грою в будь-який час. Завдяки 48 пружинам він забезпечує відмінну пружність та комфорт під час стрибків. І вам не потрібно турбуватися про вагу - батут призначений для користувачів до 130 кг!
Виготовлено за передовими американськими технологіями: Будьте впевнені в якості та надійності вашого батута.
Ми впевнені у якості нашого продукту, тому надаємо 12 місяців гарантії на матеріали та компоненти при дотриманні правил використання.
-Характеристики Діаметр 252
-Захисна сітка внутрішня
-Вік від 3 років
-Висота рами 51
-Висота сітки 165
-Гарантія 12 місяців
-Кількість ніжок 3
-Кількість пружин 48
-Кількість стійок сітки 6
-Кількість упаковок 1
-Драбинка Є
-Максимальна вага 130 кг
-Мат Матеріал РР, стійкий до УФ та вологи
-Призначення для розваг
-Пружинний чохол Є
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр батута | 252 см |
| Висота рами батута | 51 см |
| Висота з сіткою | 165 см |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Колір | Чорний |
| Розташування захисної сітки | Внутрішня |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 252 мм |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сітка | Внутрішня |