8 000 ₴
6 999 ₴



Безпека на першому місці: Вбудована внутрішня захисна сітка серії Premium Pro гарантує повну безпеку під час стрибків, щоб ви могли бути впевнені, що ваша дитина залишиться в безпеці.

Якість та надійність: Батут LEOBRO Premium Pro виготовлений з високоякісних матеріалів, що забезпечує його довговічність та надійність.

Легке збирання та зручне використання: Ідеальний розмір - 252 см - для вашої дитини, що дозволяє насолоджуватися грою в будь-який час.

Завдяки 48 пружинам він забезпечує відмінну пружність та комфорт під час стрибків.

І вам не потрібно турбуватися про вагу - батут призначений для користувачів до 100 кг!

Виготовлено за передовими американськими технологіями: Будьте впевнені в якості та надійності вашого батута.
Ми впевнені у якості нашого продукту, тому надаємо 12 місяців гарантії на матеріали та компоненти при дотриманні правил використання.

-Характеристики Діаметр 252
-Захисна сітка внутрішня
-Вік від 3 років
-Висота рами 55
-Висота сітки 150
-Гарантія 12 місяців
-Кількість ніжок 3
-Кількість пружин 48
-Кількість стійок сітки 6
-Кількість упаковок 1
-Драбинка Є
-Максимальна вага 100 кг
-Мат Матеріал РР, стійкий до УФ та вологи
-Призначення для розваг
-Пружинний чохол Є

Якість матеріалів: Захисний мат на пружинах товщиною 14 мм наповнений піною EPE, що мінімізує ризик травм при випадковому падінні на край. Надійний каркас: Труби діаметром 38 мм з оцинкуванням захищені від іржі на довгі роки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEOBRO |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр батута | 252 см |
| Висота рами батута | 55 см |
| Висота з сіткою | 150 см |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Колір | Зелений |
| Розташування захисної сітки | Внутрішня |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 252 мм |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сітка | Внутрішня |