



3 000 ₴
1 999 ₴
Цей виріб має цікаві та зручні пропорції, стильний дизайн і чудово підійде для ігрової кімнати геймера чи блогера, а також для кабінету офісного працівника.
Крісло оснащене механізмом плавного регулювання висоти, може обертатися на 360 градусів і має п'ять коліщаток для легкої рухомості по підлозі. Підлокітники мають вигнуту форму, що дозволяє чудово підтримувати лікті користувача та розвантажувати кисті під час перерви на відпочинок. Матеріали, з яких виготовлено крісло, відповідають потребам геймерів, які часто вживають їжу в кріслі, і не схильні до забруднення.
Аналогічний підхід використовується і у спинці крісла. Вона має спеціальні потовщені ділянки в області плечей та лопаток, щоб краще підтримувати спину, а також гарний підголівник для забезпечення правильної постави користувача та запобігання викривленням хребта. Тому купівля крісла геймерського Bonro рекомендована тим, хто проводить багато часу за робочим столом і дбає про своє здоров'я.
Технічних даних:
-Матеріал оббивки: екошкіра;
-Матеріал основи: пластик;
-Механізм: Газліфт;
-Регулювання: Висота сидіння;
-Ширина сидіння: 41,5 см;
-Глибина сидіння: 55,5 см;
-Ширина спинки: 41 см;
-Висота спинки: 49 см;
-Довжина підлокітників: 41 см;
-Ширина підлокітників: 5,5 см;
-Висота підлокітників: 23 см;
-Відстань між підлокітниками: 54,5 см;
-Макс. висота виробу: 99 см;
-Мін. висота виробу: 87 см;
-Макс. Висота сидіння: 54 см;
-Мін. Висота сидіння: 42 см;
-Ширина між колесами: 39 см;
-Діаметр коліс: 5 см;
-Максимальне навантаження: 120 кг;
-Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Виробник | Bonro |
| Тип | Крісло геймерське ігрове 7F GAMER з підголовником комп'ютерне офісне розкладне стілець геймерський червоний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 41.5 см |
| Глибина крісла | 55.5 см |
| Висота з урахуванням спинки | 99 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 42 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 54 см |
| Вага крісла | 8.5 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Підлокітник | пластик |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 41.5 см |
| Глибина сидіння | 55.5 см |
| Ширина спинки | 41 см |
| Висота спинки | 49 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Колір каркасу | Чорний |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Підставка для ніг | Ні |