



5 000 ₴
2 999 ₴
Крім того, геймерське крісло оснащене системами вертикального підйому та зміни кута нахилу спинки, що дозволяє налаштовувати всі важливі параметри зручності з урахуванням індивідуальних потреб користувачів. М'якість посадки забезпечує ЕРЕ піна, яка знаходиться всередині виробу. Матеріал м'яко просідає під вагою людини, забезпечуючи необхідну пружність для уникнення утворення продавлених ділянок, але при цьому не відчувається жорсткість металевої основи конструкції. Верхній шар виробу виконаний з ECO шкіри, що має всі властивості натуральної шкіри, проте відрізняється кращим диханням та меншою вибагливістю до догляду. На відміну від природних матеріалів, ЕКО шкірі не загрожують побутові чи харчові забруднення, а випадкові плями легко видаляються вологою ганчіркою.
Користувачі вибирають крісло геймерське також за його мобільність. Крім можливості обертання на 360 градусів, виріб легко переміщується по підлозі, а колеса не залишають слідів чи подряпин навіть при інтенсивному використанні.
Особливості крісла:
-Можливість регулювання висоти сидіння;
-Можливість нахилу спинки;
-2 подушки: під головою і під хребтом, які ефективно знімають напругу з шийної і поперекової областей;
-Стабільна основа з 5 спицями;
-Колеса, які не дряпають підлогу;
Технічні характеристики:
-Тип: крісло геймерське;
-Максимальне навантаження: 130 кг;
-Матеріал: метал + піна EPE + еко-шкіра;
-Додатково: кут нахилу спинки крісла (90-135 градусів), регулювання висоти сидіння;
-Гарантія: 12 місяців.
Розміри:
-Висота виробу: мін. -1160 мм; макс. - 1260 мм;
-Ширина сидіння: 500 мм;
-Глибина сидіння: 615 мм;
-Висота сидіння в нижньому положенні: 450 мм;
-Висота сидіння в верхньому положенні: 550 мм;
-Висота спинки: 700 мм;
-Ширина спинки: 460-480 мм;
-Довжина підлокітників: 370 мм;
-Ширина підлокітників: 65 мм;
-Ширина між колесами: 640 мм;
-Діаметр коліс: 50 мм;
-Ширина між підлокітниками: 660 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Рожевий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 50 см |
| Глибина крісла | 62 см |
| Висота з урахуванням спинки | 126 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 45 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 см |
| Вага крісла | 15 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Підлокітник | пластик |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 61.5 см |
| Ширина спинки | 47 см |
| Висота спинки | 70 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Так |
| Механізм гойдання | Ні |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Ні |
| Синхромеханізм | Ні |
| Можливість регулювання висоти підлокітників | Ні |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |