5 000 ₴
4 399 ₴
Павільйон Garden 18 м² (3x6 м) 4 стіни з вікнами, 2 стіни закриваються на замок блискавку сталева рама + PE 100 г/м2 UV4 Зелений

Садовий павільйон з 6 стінами і розмірами 300 х 600 х 255 см - це ідеальне рішення для вашого відпочинку та захисту від сонця. Його рама з порошковим покриттям не тільки стійка до корозії, але й забезпечує максимальну довговічність. Ультрафіолетове покриття дозволяє павільйону залишатися надійним і стійким навіть при тривалому впливі сонячних променів.

Павільйон оснащений вісьмома кілочками-анкерами для надійного кріплення до землі та розтяжками з шнурка, які забезпечують стабільність після розкладання. Вхід до павільйону закривається на блискавку, а також є можливість закріплення різних предметів всередині.

Дизайн павільйону перевірений часом і виготовлений з міцного сталевого каркасу з порошковим покриттям. Верхнє покриття виконане з ПЕ матеріалу густиною 100 г/м2, що стійкий до УФ-променів і дощу.
Характеристики включають загальні розміри 300 х 600 х 255 см, 4 стіни з вікнами і 2 стіни, які закриваються на блискавку. Площа павільйону становить 18 м2, а вага - 15,8 кг. Його зелений тент створює затишну атмосферу, і він легко збирається та розбирається для зручності використання.

Основні характеристики:
-Тип Закрита альтанка
-Форма підстави Прямокутна
-Форма даху Вальмовий
-Матеріал Метал
-Колір Зелений
-Стан Новий
Габаритні розміри
-Довжина 6000 мм
-Ширина 3000 мм
-Висота 2550 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Закрита альтанка |
| Форма підстави | Прямокутна |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 6000 мм |
| Ширина | 3000 мм |
| Висота | 2550 мм |