Коли до сім'ї з'явиться малюк, це стане чудовою можливістю придбати стілець для годування дитини Spoko SP-033, оскільки він допоможе організувати комфортне місце для прийому їжі. Цей стілець буде корисним протягом кількох років завдяки можливості регулювання висоти. Ця функція дозволить легко встановити стілець поруч з обіднім столом, у вітальні або в будь-якому іншому місці, де це потрібно.
Передня частина, що імітує стіл перед дитиною, має рівень регулювання позиції. Вона швидко знімається і надійно фіксується в робочому положенні всього за кілька секунд. Це полегшує доступ до сидіння і спрощує процес миття цієї частини. Між ногами стільця розташована спеціальна платформа для ніг дитини. Для безпеки виріб обладнано поясом для фіксації малюка, регульованим за довжиною.
Після того, як дитина виросте, виріб можна перетворити в звичайний дитячий стілець, який вона зможе використовувати щодня. Також в комплекті йдуть зигзагоподібні трубчаті елементи для створення дитячого крісла-качалки. Для такої трансформації досить просто від'єднати або замінити ключові деталі.
Бренд Spoko розуміє, що для мам іноді буває важко, тому кінці ніжок обладнані захисними ковпачками, щоб стілець можна було легко переміщувати, не залишаючи подряпин. Ці пластикові елементи мають розширення на кінці, щоб стілець не провалився в ґрунт, якщо його розмістити на газоні. Ніжки приєднані до виробу за принципом піраміди, мають значне розширення вниз, щоб забезпечити стійкість та зменшити ймовірність перевертання. це служить додатковим аргументом для вибору стільця для годування дитини SP-033.
Виріб не вимагає складного догляду, він стійкий до плям і легко чиститься від забруднень. Вся конструкція має модульну будову, щоб стілець можна було швидко скласти для зберігання або компактно помістити в багажнику автомобіля, якщо сім'я вирушить у подорож.
Детальніше про розміри, функції та використані матеріали відображено в технічному описі:
-Колір – рожевий
-Стать дитини – дівчинка;
-Вік дитини – 0,5-1 рік;
-Матеріал - ПП + сталева труба + тканина + металеві частини + PU прокладка;
-Нахил спинки - без регулювання;
-Особливості – з панеллю для іграшок; З підставкою для ніжок; -Функція крісла-гойдалки; Подушка для сидіння; Сумки для зберігання; Підтяжка для безпеки;
-Регулювання по висоті – дві позиції;
-Максимальна вага дитини – 20 кг;
-Розміри в розкладеному стані – 93*61*51 см;
-Розміри у складеному вигляді – 24*107*40 см;
-Вага: 4,5 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SPOKO |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Класичний стільчик |
| Підніжка | Так |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Рівні регулювання висоти сидіння | 2 |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість використання в якості автомобільного крісла | Ні |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Вага дитини | 10-16 кг |
| Комплектація | |
| Анатомічна вставка для розділення ніг | Так |
| Полка для приладдя | Так |
| Кошик для речей | Так |
| Кишені для аксесуарів | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Контроль гойдання таймером | Ні |
| Функція вібрації | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 61 мм |
| Глибина | 51 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 93 мм |
| Вага стільчика | 4.5 кг |
| Розміри стільчика в складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 24 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 107 мм |
| Висота в складеному вигляді | 40 мм |