2 000 ₴
1 599 ₴
Крісло Ranger Giant ідеально підходить для різних видів відпочинку, починаючи з моменту на свіжому повітрі або на рибалці і закінчуючи поїздками на пікнік.
Ця проста та ретельно продумана модель складаного крісла точно припаде до душі вам. М'який ущільнювач у сидінні дозволить вам розслабитися в комфортному кріслі, а надійна конструкція ніжок забезпечить стійкість і практичність. Полімерне покриття продовжить термін служби сталевих трубок каркаса. Спинка, поєднана з сидінням, захищає від потоку повітря, забезпечуючи вам комфортний відпочинок. Завдяки кишені збоку, ви можете зберігати усілякі дрібнички, такі як ключі, зарядки або запальнички. Додаткова кишеня на задній частині спинки ідеально підходить для зберігання мобільного телефону. Цей складаний стілець незамінний на пікніку або на дачі. Компактно складений, він не займає багато місця при транспортуванні, а в природі виглядає дуже органічно разом з вашою туристичною амуніцією.
Зелений колір, як показують дані, дуже популярний серед наших покупців. Ніжки сконструйовані так, що не проваливаються в ґрунті, що дуже зручно під час відпочинку на природі. А підлокітники, покриті тканиною з наповнювачем, забезпечують приємний відпочинок, не дозволяючи рукам торкатися металевих частин.
Рама виготовлена з металевої труби діаметром 20 мм з полімерним покриттям. Розміри в розкладеному вигляді складають 82х44х48,5 см (ВхГхШ), а в складеному вигляді - 82х12х44 см (ВхГхШ). Розміри сидіння - 38х41 см (ГхШ), висота сидіння від підлоги - 44 см, висота спинки від сидіння - 40 см. Вага крісла становить 3,9 кг, а максимальне навантаження - 110 кг.
Характеристики:
- тканина крісла: подвійний Оксфорд 600D;
- колір: тканина - зелений, каркас - зелений;
- рама: металева труба Ø20 мм з полімерним покриттям;
- розмір в розкладеному вигляді: 82х44х48,5 см (ВхГхШ);
- розмір в складеному вигляді: 82х12х44 см (ВхГхШ);
- розмір сидіння: 38х41 (ГхШ);
- висота сидіння: від підлоги 44 см;
- висота спинки: від сидіння 40 см;
- вага: 3,9 кг;
- навантаження: 110 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Польща |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Ширина стільця | 410 мм |
| Глибина стільця | 380 мм |
| Висота сидіння стільця | 400 мм |
| Вага | 3.9 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |